top of page

SuccessFactors

Jsme jedničkou na českém trhu v implementacích SuccessFactors. Nabízíme vám kompletní portfolio od konzultací, implementací, vlastních 2S aplikací, až po podporu SuccessFactors.

SF_CJ_Obrázek.png

Implementace

SAP SuccessFactors jako celosvětově nejlépe hodnocené cloudové HR řešení, které lze díky jednoduchosti a pružnosti nasadit do malých, středních i velkých firem, snadno a hlavně úspěšně.

 

Možná už používáte systém SAP HCM a uvažujete o něčem modernějším. Našim zákazníkům pomáháme měnit fungování HR tak, aby se této změny nebáli. Klademe důraz na všechny skupiny zaměstnanců. Posuzujeme vliv změny, připravenost cílových skupin a podle toho upravujeme komunikační strategii.

 

Především jsme HR profesionálové, schopní uvažovat nad rámec konkrétních nástrojů a softwaru. Najdeme pro vás tu nejlepší strategii.

HR konzultace

Naše znalosti a dovednosti (i technické) spojené s definováním, nastavováním a optimalizací HR procesů, projektovým i procesním řízením jsou dlouholeté.

Jsme připraveni pomoct, jak s digitální transformací HR, tak s projekty řízení změny při implementaci a nasazení řešení SuccessFactors, včetně posouzení dopadu změn. 

 

Jsme experty na řešení průzkumu a sledování zaměstnance v rámci jeho životního cyklu. 

HR Konzultace_obrázek_verze6_opraveno.png
Podpora_nový.png

SuccessFactors podpora

Zajistíme dlouhodobou podporu SuccessFactors a jeho rozvoj v rámci vaší HR strategie.

Nabízíme několik přednastavených balíčků využití podpory. Je u nás zajištěna nejen lokálně v českém jazyce, ale i v dalších jazycích. 

Máme zkušenosti i s plným outsourcingem přímo ve vaší společnosti. 

Vlastní 2S aplikace pro SuccessFactors

Chybějící nebo nevyhovující funkcionalitu SuccessFactors jsme ve spolupráci s našimi zákazníky vyřešili vývojem vlastních aplikací, které jsou integrované do SuccessFactors. Většina našich aplikací funguje s modulem Employee Central (personalistika). 

Vlastní SF aplikace_obrázek_verze5.png
bottom of page