top of page
icon_edited.png

Jan Procházka, HRIS manažer, ERSTE Group

„Tým Success Solutions nám pomohl úspěšně realizovat implementaci SuccessFactors (interně projekt EMMA), která znamenala nejen pro Českou spořitelnu, ale pro celou skupinu ERSTE významný krok na cestě digitalizace HR procesů. Hlavní výzvou projektu bylo sladění se napříč jednotlivými pobočkami v 7 zemích a propojení systému se stávající IT infrastrukturou. V obou případech jsme v Success Solutions našli toho správného partnera.“

Asahi-logo

Implementace SuccessFactors do 8 zemí současně. Sjednocení 27 aplikací do jedné. Perfektní harmonogram projektu a "go-live" v rekordním čase. Na projektu pracovalo 100+ osob ASAHI a 12 Success Solutions konzultantů.

První úspěšná implementace SuccessFactors a modulů Performance & Goals a Compensation. Tento projekt získal za společnost Karlovarské minerální vody a.s. druhé místo v SAP Quality Awards.

Škoda_nové logo_220902

Největší implementace SuccessFactors v rámci ČR pro 35 000 zaměstnanců. Více než 30 integrací s dalšími aplikacemi. Navíc u ŠKODA AUTO provádíme kompletní outsourcing podpory přímo v jejich závodě.

KIWI

Implementace modulů Employee Central a Onboarding. Navíc naší aplikace Bezpapírového HR, které usnadní práci celého HR oddělení a také podporu SuccessFactors.

linet_logo-r-claim_color_rgb (002)

Implementace SuccessFactors do 20 zemí světa. Sloučení tří aplikací do jedné. Sjednocení personální evidence do jednoho systému.

I pro bankovní sektor SuccesFactors splňuje veškeré speciální požadavky. Implementace modulů Performance & Goals a Compensation pro potřeby bankovní skupiny ČSOB v ČR.

Logo CVT nové 2022_bílé pozadí

Implementace modulu Employee Central. Řešení Time off pro 48 zemí včetně ČR, migrace dat a integrace se SAP on premise Payroll. Premium a advanced reporting.

ERSTE Group

Erste Group je silná bankovní skupina působící ve střední a východní Evropě. V rámci HR konzultací jsme harmonizovali náborový proces pro 39 000 zaměstnanců. Employee Central, Recruiting Management, Recruiting Marketing, Recruiting Posting, Onboarding, Onboarding 2.0

Logo Deutche tel.

Implementace modulů Performance Management a Compensation pro KBC Shared Service Center v Brně.

vetropack logo
logo-slovenska-sporitelna
ComAp logo

Nasazení Employee Central pro 10 zemí.

Hartmann logo
digiteqautomotive-logo
Lukoil
CETIN-logo

170 000+

Naimplementovaných uživatelů

100+

Počet naimplementovaných modulů

10+

Podpora v zemích

20+

Počet zemí s implementací SF

bottom of page