TIS - Employee Central

pro ČR A SR

Chcete urychlit váš projekt? Přemýšlíte o SuccessFactors a máte obavy ze složitosti řešení a celé implementace?

TIS – Employee Central pro ČR a SR

 

Máme pro vás jednoduché řešení. Konzultanti ze Success Solutions připravili pro vás předpřipravený balíček, který obsahuje konfiguraci Employee Central pro ČR a SR. Využili jsme našich zkušeností z implementace u různých klientů a vytvořili jsme řešení, které je připravené pro český a slovenský trh. Použitím takového řešení získáte rychlé nasazení celého řešení i jednoznačné přínosy.

Řešení obsahuje následující oblasti:

 

Celé řešení je navrženo na použití ve společnostech do 1500 zaměstnanců, lze si však představit vyjímky, kdy i větší společnosti budou vnímat řešení jako použitelné. Vše je samozřejmě plně lokalizované do českého, slovenského a anglického jazyka.

TIS - Nábor

pro ČR A SR

S řešením TIS Vám můžeme pomoci implementovat Váš nový HR systém rychle, efektivně a především s výrazně nižším rozpočtem. 

TIS – Nábor pro ČR a SR

 

TIS je předpřipravený implementační balíček SuccessFactors pro nábor zaměstnanců, který vyhovuje potřebám malých a středních společností. Pokud nechcete projit dlouhým implementačním procesem, chcete ušetřit čas a prostředky a získat rychlý funkční HR systém, který pokryje vaše potřeby a zároveň bude v souladu s předpisy na ochranu dat, toto řešení je perfektní volba pro Vás.

Řešení obsahuje následující oblasti:

 

Dali jsme dohromady ta nejlepší konfigurační nastavení, se kterými jsme se u našich zákazníků setkali a vzniklo unikátní řešení, které odpovídá místním požadavkům. Vše je plně lokalizované do českého, slovenského a anglického jazyka.

TIS - Odměňování

pro ČR A SR

TIS je rychlé a efektivní řešení pro střední a malé firmy. Nemusíte se již bát složitých procesů a dlouhé implementace.

TIS – Odměňování pro ČR a SR

S řešením TIS Vám pomůžeme implementovat Váš nový HR systém velmi rychle, efektivně a především s výrazně nižším rozpočtem. Tis je předpřipravený balíček, který je určen pro malé až středně velké podniky. Shromáždili jsme všechny požadavky všech společností, pro které jsme projekt realizovali, a připravili jsme balené řešení s rychlým časem realizace plně v souladu s českým a slovenským právním řádem. Jeho hlavním přínosem je rychlost implementace a proces, ktorý je založen na našich dosavadních zkušenostech. Samozřejmostí jsou všechny podstatné součásti jako dodržování GDPR. Toto řešení je pro Vás, pokud chcete rychlé a efektivní řešení.

Řešení obsahuje následující oblasti:

 

Po nasazení je možné TIS následně rozvíjet podle potřeb. Vše je samozřejmě plně lokalizované do českého, slovenského a anglického jazyka.

TIS - Řízení výkonnosti a cílů

pro ČR A SR

Chcete urychlit váš projekt? Přemýšlíte o SuccessFactors a máte obavy ze složitosti řešení a celé implementace?

TIS – Řízení výkonnosti a cílů pro ČR a SR

TIS je předpřipravený implementační balíček SuccessFactors pro řízení výkonnosti a cílů. Tento modul je intuitivním průvodcem jak celého procesu hodnocení zaměstnance, tak nastavováním individuálních, týmových nebo celofiremních cílů. Balíček máme připravený tak, že ho stačí přenést na Vaši instanci, udělat potřebné změny v předem stanoveném rozsahu a otestovat. Toto řešeni umožnuje spustit systém už po jedné iteraci. Samozřejmostí jsou všechny podstatné součásti jako např. dodržování GDPR.

.

Řešení obsahuje následující oblasti:

 

Dali jsme dohromady to nejlepší nastavení, se kterými jsme se setkali v praxi a vytvořili jsme řešení, které vyhovuje malým a středním firmám. Toto řešení podporuje 3 jazyky: češtinu, slovenštinu a angličtinu. Po nasazení je možné TIS následně rozvíjet podle potřeb.

Success Solutions s.r.o.

Kafkova 16, Dejvice - Praha 6

Česká Republika

Chcete rovnou zavolat?

Jindra: +420 724 715 514

Pepa: +420 607 903 363

  • Success Solutions - LinkedIn
Chcete nám napsat?

© Success Solutions. Design by iWix.cz