TIS - Employee Central

pro ČR A SR

Chcete urychlit váš projekt? Přemýšlíte o SuccessFactors a máte obavy ze složitosti řešení a celé implementace?

TIS – Employee Central pro ČR a SR

 

Máme pro vás jednoduché řešení. Konzultanti ze Success Solutions připravili pro vás předpřipravený balíček, který obsahuje konfiguraci Employee Central pro ČR a SR. Využili jsme našich zkušeností z implementace u různých klientů a vytvořili jsme řešení, které je připravené pro český a slovenský trh. Použitím takového řešení získáte rychlé nasazení celého řešení i jednoznačné přínosy.

Řešení obsahuje následující oblasti:

 

Celé řešení je navrženo na použití ve společnostech do 1500 zaměstnanců, lze si však představit vyjímky, kdy i větší společnosti budou vnímat řešení jako použitelné. Vše je samozřejmě plně lokalizované do českého, slovenského a anglického jazyka.

TIS - Nábor

pro ČR A SR

S řešením TIS Vám můžeme pomoci implementovat Váš nový HR systém rychle, efektivně a především s výrazně nižším rozpočtem. 

TIS – Nábor pro ČR a SR

Tento TISový balíček pro změnu přináší plný přehled o náboru zaměstnanců. Provede Vás celým procesem náboru, pomůže Vám připravit pracovní nabídku a efektivně komunikovat s kandidáty. S mobilní aplikací budete mít veškeré potřebné informace v kapse jak vy, tak i samotný kandidát. 

Řešení obsahuje následující oblasti:

 

Naši konzultanti dali hlavy dohromady a vzniklo tak řešení pro potřeby malých i středně velkých firem. Navíc je vše plně lokalizované do českého, slovenského a anglického jazyka.

TIS - Odměňování

pro ČR A SR

TIS je rychlé a efektivní řešení pro střední a malé firmy. Nemusíte se již bát složitých procesů a dlouhé implementace.

TIS – Odměňování pro ČR a SR

Oblast Odměňování je tradičně jednou z nejdůležitějších a zároveň nejcitlivějších oblastí, kterou v rámci firmy řešíte. Na jedné straně lze zaměstnance pro práci nadchnout a motivovat, na straně druhé však lze dosáhnout i opačného efektu. Proto je důležité získat komplexní přehled o tom, na základě čeho své zaměstnance hodnotíte (doporučujeme propojení s Modulem řízení výkonnosti a cílů pro objektivní odměňování) a přizpůsobit tomu i systémové řešení. Nezapomněli jsme ani na legislativní stránku, proto je balíček plně v souladu s českým a slovenským právním řádem.

Řešení obsahuje následující oblasti:

 

Po nasazení je možné TIS následně rozvíjet podle potřeb. Samozřejmostí je trojjazyčná verze, k dispozici dostanete českou, slovenskou a anglickou mutaci

TIS - Řízení výkonnosti a cílů

pro ČR A SR

Za 6 – 8 týdnů můžete zvesela začít využívat veškerých funkcí, které už jsou v balíčku TIS Řízení výkonnosti a cílů předpřipravené.

TIS – Řízení výkonnosti a cílů pro ČR a SR

A co obsahuje balíček TIS pro oblast řízení výkonu a cílů? Ten vás pro změnu provede celým procesem hodnocení zaměstnanců nebo nastavením jejich cílů. Po první schůzce se pustíme do práce, jakmile vše nasadíme a otestujeme, systém je možné dále upravovat dle libosti. A abychom vám co nejvíce ulehčili práci, TIS jsme plně sladili s platnou legislativou (např. dodržování GDPR), a kromě češtiny umí i slovensky a anglicky.

Kromě zmíněných benefitů na obrázku níže vidíte, jak lze seřadit zaměstnance v rámci týmu podle hodnocených kompetencí, na základě kterých rozpoznáte, kde koho tlačí bota a můžete tak nastavit například rozvojový plán nebo přidat vzdělávací aktivitu. Další ukázku systému samozřejmě rádi ukážeme osobně.

 

Dali jsme dohromady to nejlepší nastavení, se kterými jsme se setkali v praxi a vytvořili jsme řešení, které vyhovuje malým a středním firmám. 

Success Solutions s.r.o.

Kafkova 605/16, Praha 6 - Dejvice

Česká Republika

Chcete rovnou zavolat?

Jindra: +420 724 715 514

Pepa: +420 607 903 363

  • Success Solutions - LinkedIn
Chcete nám napsat?

© Success Solutions. Design by WEBSTYLE X