icon.png

 

NAŠE SLUŽBY

 

Procesy

 

Naše služby začínají základní analýzou vašich procesů, abychom pochopili, co a jak děláte a mohli vám nabídnout ideální řešení na míru.

Analýza může být součástí implementace konkrétního modulu anebo zcela nezávislá, abyste vy sami věděli jakým směrem se dát.

Abyste nemuseli obíhat další firmy, dodáme vám předplatné (licence), zajistíme implementaci a následný rozvoj celého systému.

Pokud si chcete přečíst, co je vlastně SuccessFactors zač a jaké funkce nabízí, podívejte se na stránky sucessfactors.com. Jestli se vám nechce pročítat všechny materiály, zavolejte a my vám to rádi povíme osobně.

SuccessFactors

IMPLEMENTACE

Toto je jedna s našich hlavních služeb. Přiznáváme si, že nás to moc baví a ještě raději řešíme výzvy našich zákazníků.

 

Implementujeme

 

Nabízíme vám implementaci celého SuccessFactors nebo jen vybraných modulů podle vašich potřeb. Používáme vlastní iterativní Success Solutions metodiku dodávky. Dokážeme se však přizpůsobit vaším konkrétním požadavkům, abyste měli celý proces pod kontrolou a abychom zároveň splnili vaše očekávání i termíny.

Celý projekt dodáváme na klíč od a do zet, což znamená, že vám dodáme předplatné (licence), nastavíme systém a zastřešíme i následnou podporu celého řešení. Máte tím zajištěného jediného partnera, kterého můžete u piva či vína pochválit, jak vám vše funguje a šlape. Méně starostí a více radosti pro vás. A protože my tu práci samou láskou žereme, potěšíte tím i nás.

icon.png

 

 

Používáte systém SAP a uvažujete o něčem modernějším pro podporu vašich měkkých i core HR procesů? Zeptejte se nás. Máme zkušenosti s SAP, s přechodem na SuccessFactors a konečně i s integrací obou systémů.

SuccessFactors jako celosvětově nejlépe hodnocené HR řešení v cloudu není vhodné pouze pro velké firmy. Naopak díky své jednoduchosti a pružnosti může být snadno, rychle a úspěšně nasazeno i pro malé a střední firmy.

Nebojte se nám napsat nebo přímo zavolat a zeptat se na cokoliv, co vás v oblasti SuccessFactors ale i obecně HR procesů zajímá. Rádi se s vámi pobavíme o tom, co potřebujete, a předvedeme vám, jak řešení SuccessFactors funguje a jak by vám mohlo pomoci. Naše zkušenosti jsou však mnohem širší a proto jsme schopni vám poradit a doporučit vhodný postup bez ohledu na konkrétní softwarové řešení. Mluvíme vaší řečí, takže nám budete rozumět.

 

SuccessFactors

PODPORA A ROZVOJ

Už používáte SuccessFactors a chtěli byste vylepšit detaily svého řešení nebo rozšířit pokrytí HR procesů dalšími moduly?

podpora a rozvoj.png
 

Podporujeme a rozvíjíme

 

Nabízíme vám pravou ruku, kterou zaúkolujete a pak se jen těšíte na výsledek práce, abyste mohli i nadále s radostí proplouvat životem. Vzhledem k našim zkušenostem a lidskému přístupu to bude pro vás zábava se šťastným koncem. Potřebujete pravidelnější úpravy? Na to se těšíme ještě víc! Dlouhodobá spolupráce se zákazníky nám dává příležitost řešení rozvíjet a vylepšovat a cítit tak za něj spoluzodpovědnost. Pomůžeme se základní administrativou, detailní konfigurací i vylepšením či změnou procesů tak, abyste měli řešení stále aktuální a plně podporovalo vaší společnost v dalším rozvoji.

Chcete si nás vyzkoušet? Přineste svůj požadavek nebo problém, se kterým bojujete, a zeptejte se nás na řešení. My se vás na oplátku zeptáme na větší detaily, abychom pochopili kontext. Následně vám navrhneme nejlepší řešení na základě našich zkušeností případně nabídneme i alternativní řešení, abyste si mohli vybrat. Milujeme výzvy, tak se nebojte nám je předkládat.

SuccessFactors

ROZŠÍŘENÍ

Vyvíjíme vlastní rozšíření pro SuccessFactors, abychom splnili i ta největší očekávání, které naši zákazníci mají.

Plánování směn.png
 

Rozšiřujeme SuccessFactors

 

V rámci jednotlivých projektů jsme identifikovali několik požadavků našich zákazníků, které standardní SuccessFactors nedokáže vyřešit, a proto jsme se začali věnovat vývoji vlastních rozšíření.​

Plánování směn (SPA)

Rozšíření, které umožňuje manažerům velmi rychle a jednoduše naplánovat směny celému týmu

Time Management (TMA)

Pokrytí lokálních požadavků CZ a SK legislativy (přepočet dovolené dle naplánovaných směn, automatické plnění docházky, fond pracovní doby a hromadné zadávání dovolené)

Bezpapírové HR

Plně elektronické a biometrické podepisování HR dokumentů včetně schvalovacích a podpisových workflow

E-daňovka

Elektronická "růžovka" (Prohlášení poplatníka daně z příjmů fyzických osob ze závislé činnosti)

Exit Workflow 

Rozšíření pro paralelní elektronické výstupní workflow (výstupní list)

Recruiting Page 

Jednoduché a rychlé přihlašování kandidátů do systému

Trippy

Rozšíření pro schvalování a vyúčtování pracovních cest

Integrace na jobs.cz

Oboustranná integrace na portál jobs.cz (postování volných pozic a import reakcí uchazečů)

Kromě výše zmíněných rozšíření máme také vlastní Rapid Deployment Solution (česky: rychle nasaditelné řešení), které lze nasadit během 6-8 týdnů. Náš předpřipravený implementační balíček se jmenuje TIS. Je oficiálně označený jako SAP-Qualified Partner-Package na stránkách SAP.

 

DALŠÍ SLUŽBY A PRODUKTY

Po mnoha konzultacích se zákazníky vám nabízíme i zcela jiné služby, které vám mohou dodat tu správnou přidanou hodnotu.

reporting.png

Školíme, nabízíme průzkumy, reporting...

 

Abychom se nedrželi zažitých klišé, nabízíme vám i zcela jiné záležitosti než implementaci a rozvoj nasazeného řešení. Dlouho jsme přemýšleli, co by vám mohlo dodat tu správnou přidanou hodnotu, a po mnoha konzultacích se zákazníky jsme jich několik našli. Posuďte sami:

  1. Nabízíme školení administrátorů SuccessFactors (ale i koncových uživatelů), aby pochopili, o čem řešení SuccessFactors je a co vše mohou sami ovlivnit. Až překvapivě mnoho zvládnou administrátoři sami a na to ostatní máte nás.
     

  2. Ve spolupráci s různými personálními odděleními jsme dali dohromady několik otázek a ve výsledku celé řešení průzkumu spokojenosti zaměstnanců. Máme připravenou šablonu v českém a anglickém jazyce a k tomu samozřejmě i reporting, abyste mohli výsledná data jednoduše zpracovat a použít.
     

  3. Máme odborné znalosti pro Advanced (Online Report Designer) a Premium reporting (PPTC + Ad Hoc Reporting). Nabízíme graficky atraktivní reporty a profily zaměstnanců využitelné i pro další oblasti.
     

Máte zájem o něco úplně jiného v HR oblasti? Zeptejte se nás! Už nám není 20, prošli jsme v životě mnoho různých etap a nabrali zkušenosti z různých projektů, prostředí, odvětví, zemí.